- - -

Zpět na poznávací    Zpět na EUROvíkendy      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt              další eurovíkendy:              /šedé nemají platný termín/

Amsterdam_R   Amsterdam_S Amsterdam - poznávací víkend   Atény_S  Budapešť(vlak)  Budapešť(bus)   Florencie_B  

Istanbul_bez   Istanbul_I   Istanbul_R   Istanbul_S   Istanbul_T   Káhira_bez

Lisabon_bez  Lisabon_S   Miláno_S   Neapol_S   Paříž_S    Paříž_R    Pisa-Florencie_S  Porto_bez   Řím_bez  Řím_B   Řím_S

 

FRANCIE - člen EU, člen EMU (měna EURO)

DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 

Paříž

EUROVÍKEND LETECKY

(3 noci) hotel** se snídaní

 

Čtyři dny budete dýchat vůni města nad Seinou !

 

26.09. - 29.09.2020

(So) - (Út)

 

11 990,- Kč

 

 

Termíny a ceny   >>>ZDE

Sacré-Coeur

 

Paříž – jedno z nejkrásnějších měst Evropy a město mnoha tváří – město kultury, umění, módy, dobrého jídla a pestrého života. Napoleon Bonaparte nazval Paříž právem „Císařovna světa“. 

V Paříži najdeme památky snad všech architektonických slohů. Kromě známé Eiffelovy věže a Louvru je zde také supermoderní čtvrť La Défense plná mrakodrapů a moderních staveb. Právě zde stojí nejznámější moderní stavba Paříže – Grande Arche. Nezapomenutelným zážitkem je i projížďka lodí po Seině a návštěva zámku ve Versailles.

 

 

Program zájezdu s poznávacím obsahem i průvodcem v ceně:

1. den:

po příletu do Paříže odjedeme do hotelu, v případě možnosti se ubytujeme nebo si do určeného prostoru uložíme zavazadla a pěšky se vydáme na procházku Paříží – procházka Montmartrem, zaměřená na jeho historii a umělecký život: bulváry Rochechouart a Clichy, náměstí Pigalle, nám. Blanche a Moulin Rouge, místa spojená s filmem „Amélie z Montmartru“, rue Lepic (Vincent van Gogh), Place des Abesses (nám. Abatyší), Bateau-Lavoir na Place Goudon (obydlí malířů, sochařů a básníků, počátek kubismu), dům Jeana Maraise, jeho plastika „Muž, který prochází zdí“, náměstí Dalidy, jediná pařížská vinice, budova kabaretu „Au lapin agile“, Place du Tertre a rychlomalíři, prohlídka baziliky Sacré-Coeur a návrat na bulvár Rochechouart – cca 4 hodiny. Odpoledne individuální volno. Nocleh.

2. den:

Snídaně. V 9 hodin začíná procházka s průvodcem nejznámějšími objekty Paříže: Place de la Concorde, zahrady Tuilleries, Louvre, Palais Royal se zahradou, pasáž Vivienne, náměstí Victoires, kostel St-Eustache (varhanní koncerty, náhrobek Colbert a jiné), tržnice Les Halles („Břicho Paříže“), Centre Pompidou, fontána „Svěcení jara“.Po přestávce na oběd - Hotel-de-Ville (pařížská radnice), ostrov Ile-de-la-Cité a katedrála Notre-Dame, konec procházky v Latinské čtvrti v uličce Rue-de-la-Huchette – cca 4 hodiny. Večer nás čeká projížďka lodí po Seině (fakultativně). Nocleh.

3. den:

Snídaně. V 9 hodin pojedeme na půldenní výlet do Versailles (fakultativně) R.E.R.em: Prohlídka zámku (1,5 hodiny), prohlídka zahrad včetně Velkého a Malého Trianonu, procházka v Les Hameau (vesnička královny Marie Antoinetty), hra fontán s kulisou dobové hudby (cca 3,5 hodiny). Odpoledne pokračování v prohlídce Paříže, případně návštěva muzea parfumerie Fragonard – možnost nákupů za zvýhodněné ceny. 

4. den:

po snídaní následuje s průvodcem další procházka Paříží Latinskou čtvrtí: universita La Sorbonne, Pantheon, Lucemburské zahrady, Pont Neuf. Odpoledne individuální volno, večer transfer na letiště a odlet do Prahy.

Cena již obsahuje všechny povinné poplatky včetně letištních a vše ostatní jsou volitelné fakultativní služby
TERMÍN

počet

nocí

čas* Hotel** cena*** stav****
Od Do
2 0 2 0
 26.09.2020 29.09.2020 3 07:10 / 20:10 Luxia** 11 990 Kč  R 

1     předběžný čas odletu je-li znám


3  cena za osobu je konečná což znamená, že obsahuje všechny povinné platby - mimo tuto cenu jsou pouze volitelné služby jako jsou fakultativní výlety a služby na vyžádání (např. připojištění)

2   jméno hotelu, kliknutím se dostanete na informaci o hotelu


4 stav nabídky:

 R  - možno rezervovat

 D  - doprodej - zbývá méně než 9 míst

 P   - pořadník - zařadíme Vás nezávazně do pořadníku pro případ uvolnění míst

 V  - definitivně vyprodáno

PŘES NÁS SE SLEVOU

Objednejte GOparking

PŘES NÁS SE SLEVOU

Objednejte GOparking

Cena obsahuje:

pravidelnou leteckou dopravu Praha-Paříž-Praha, letištní taxy, palivový a bezpečnostní poplatek, transfer z letiště do hotelu a zpět, 3x ubytování v hotelu** v centru Paříže se snídaní, pokoje s vlastním příslušenstvím a s možností přistýlky, odborného průvodce

palubní zavazadlo do max. rozměrů 45x 40x25 cm a do váhy max. 10 kg.

Cena zájezdu se může změnit v závislosti na změně ceny letenky.
V ceně nejsou zahrnuty vstupy do jednotlivých památek.  

Vstupy do státních muzeí a národních památek ZDARMA pro mládež z EU do 26 let.

Příplatky :

za jednolůžkový pokoj 2 290 Kč

Upozornění: Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání.

Slevy:

dospělý na 3. lůžku 11 590 Kč

Příplatek za zavazadlo přes 15 kg do zavazadlového prostoru - 15 €/1 cesta.

Stravování:

kontinentální snídaně

Fakultativně :

večerní projížďka lodí po Seině se sluchátky Kč 490,-

výlet do Versailles vč.dopravy rychlovlakem Kč 310,-

vstupy: do zámku € 18,- Velký a Malý Trianon včetně Les Hameau € 12,-
Souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve Smlouvě o zájezdu / Potvrzení o zájezdu.
Cena zájezdu se může změnit v závislosti na změně ceny letenky. Nakupte včas.

Možnost zajištění vstupů či rezervací do nejznámějších kulturních památek, kabaretů vč. revue či známých pařížských restaurací.

 

Hotel Luxia**

Ubytování: hotel 2*+

luxia-hotel.parishotelsfr.com/cs/

08 Rue Seveste, 75018 Paris

Hotel Luxia 2* je umístěn v centru města, v blízkosti Sacré Coeur (10 minut chůze) a ve vzdálenosti 100 m je metro Anwers. 

Hotel má výtah, lobby. 

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, koupelna se sprchou a WC, fén, TV a telefonem, Wi-Fi.

 

Stravování:

kontinentální snídaně

 

příplatek za jednolůžkový pokoj 2 290 Kč

Hotel Luxia
Hotel Luxia - pokoj Hotel Luxia - pokoj Montmartre

Už víte, jak naložit se svým časem na našem zájezdě ?

Nabízíme Vám tyto fakultativní výlety:

Zámek se zahradami ve Versailles – polodenní výlet

není daleko od Paříže a je to zámek "par exellence". Kdysi jej čtyři francouzští panovníci vyměnili za Paříž. Můžete projít malý nebo velký okruh hlavním zámkem a zahradami. Pokud zbude čas, zajděte si ve Versailles třeba ještě na trh.

Vstupné do zahrad a do zámku se platí na místě

Děti do 18 let jsou zdarma nebo za snížené vstupné(dle termínu).

Versailles

Plavba po Seině

poznáte Paříž z jiného úhlu, objevíte skutečnou krásu pařížských mostů. A památky, které zdobí břehy Seiny, se Vám ukáží v jiném světle. Plavbu doporučujeme ve večerních hodinách. Osvětlená Paříž a zářivá Eiffelova věž jako na dlani? Budete odměněni...

Odjezd od mostu Pont de l`Alma, Bateaux-Mouches.

Provoz lodí každou půlhodinu, 10.00 – 23.00 hod., plavba sama trvá 1 hod. 10 min.

plánek projížďky

Kabaret César Palace

Mistr ceremoniář vás uvítá a pozve vás na večírek což vás přenese do typického elegantního prostředí noblesních pařížských kabaretů.
Nová revue vás zve do světa smíchu, peří a flitrů. Od 22 hodin uvidíte řadu uměleckých vystoupení během show trvající hodinu a 45 minut.
Po Show si můžete vychutnat atmosféru 70. a 80. a zatančit si od půlnoci do 2:00.

Kabaret César Palace

Moulin Rouge

(česky Červený mlýn) je kabaret, který se nachází ve čtvrti Pigalle, na Boulevard de Clichy na úpatí Montmartru v Paříži. Kabaret byl založen v roce 1889 a je tedy stejně starý jako Eiffelovka. Za dobu jeho existence zde vystupovalo mnoho umělců, jako např. La Goulue, Josephine Baker, Frank Sinatra, Jean Gabin, Yvette Guilbert, Jane Avril, Mistinguett, Joseph Pujol, Édith Piaf, Ella Fitzgerald, La Toya Jackson aj. 

O tomto kabaretu bylo také natočeno několik celovečerních filmů, filmových dokumentů a objevil se i v literárních dílech.

S tímto kabaretem je spojen tanec kankán, jehož tanečnice zachytil na svých obrazech stálý návštěvník podniku malíř Toulouse-Lautrec.

Moulin Rouge

Zpět na poznávací    Zpět na EUROvíkendy      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt              další eurovíkendy:              /šedé nemají platný termín/

Amsterdam_R   Amsterdam_S Amsterdam - poznávací víkend   Atény_S  Budapešť(vlak)  Budapešť(bus)   Florencie_B  

Istanbul_bez   Istanbul_I   Istanbul_R   Istanbul_S   Istanbul_T   Káhira_bez

Lisabon_bez  Lisabon_S   Miláno_S   Neapol_S   Paříž_S    Paříž_R    Pisa-Florencie_S  Porto_bez   Řím_bez  Řím_B   Řím_S

Jak rezervovat

Váš požadavek nám zašlete na e-mail kontakt@matylda.cz  (je-li Vám bližší zavolat - volejte 608111247)  

My Vám zpět odešleme potvrzení a zprávu s konkrétními podmínkami/výjimkami k Vašemu zájezdu a s pokynem, jak dál postupovat s uzavřením smlouvy a s bankovním převodem/složením hotovosti do banky. (máme Raiffeisen, mBank, Air Bank, Fio banku a Českou Spořitelnu - o dalších uvažujeme)

Pro předběžnou rezervaci potřebujeme základní údaje: 

jméno objednavatele, odkud je, telefon, mail a počet osob (u dětí věk), zda budete chtít cestovní pojištění a další Vaše požadavky na dopravu a ubytování. Spojíme se s Vámi.

Nenabízíme "automatizované" odbavení protože bez vzájemného kontaktu se stejně neobejdeme. Jsme tu proto abychom Vás obsloužili k Vaší spokojenosti. Nepoužíváme neosobní formuláře. Nejsme e-shop, slevomat, raketa ani všeslibující internetový obchod ale osobní služba našim cestovatelům.                                                           

Zpět na ceník a termíny

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Bena tour s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

France, paris, seina, eiffel tower, mont martre, euroweekend, Versailles,

francie, paříž, svatý grál, séna, eiffelova věž, eurovíkend,

paříš, montmártr, eifelova věž, eifelovka, eifelofka, ajfelofka, eurovíkent, versaj, verzaj,

natur, euroagentur, květnové svátky, exim, čedok, smart wings, travel service natur snail travel reisen tour